KURUMSAL

İnova İnteraktif Ltd. Sti. 2011 yılında OTC(Over The Counter) ürünlerin dijital ortamda pazarlanması, tanıtımının yapılması, son kullanıcıya ulaştırılması ve de bu alanda yapılan işlere yenilik getirmek, herkesin kullandığı yöntemler yerine kendi yöntemlerini yaratmak için kuruldu.

Bizim için bir OTC ürününün başarıya ulaşması için 5 farklı adımı başarıyla tamamlamız gerekiyor. Bu adımlar İnova İnteraktif'in tecrübelerine dayanarak Ürün Tasarımı, Dijital Strateji, Marka Bilinirliği, İnteraktif Pazarlama, ve Müşteri Memnuniyeti olarak tanımlanmıştır. Proje süresince her adımda profesyonel firmalar ve ekipler ile çalışıp, her ürünün son kullanıcısını %100 olarak memnun etmeyi kendimize amaç edindik. Bu nedenden dolayı yaptığımız işlerde hiç bir zaman kaliteden ödün vermiyoruz.

OTC İnteraktif Pazarlama sektörü dışarısında, İnova İnteraktif Ltd. Sti. e-ticaret yazılımı, mobil uygulama projelerinde de yakın zamanda büyük değerler yaratacağına inanıp, bu yöndeki çalışmalara da ağırlık veriyoruz.

Kaybetmekten Korkma, Birşeyi Kazanmak İçin
Bazı Şeyleri Kaybetmelisin, ve Unutma !
" Kaybettiğinde Değil, Vazgeçtiğinde Yenilirsin "